audi.auto.pl/231653478-ploho-greet-pechk-udi-.php

Piec źle się grzeje (Audi 80 b4)


0f13f83a

 Staś Łoszkariew
Piec źle się grzeje (Audi 80 b4)
Po kupnie auta wymienili piec bo starej firmy na nowy piec "Meyle" chodził zrobili amortyzatory zamontowali też nową pompę z termostatem ale piec kiepsko grzeje , przewód powrotny i zasilanie pieca oba gorące, włączam piec, przewód powrotny robi się zimniejszy, termostat próbował włożyć inny z innej sprawnej maszyny nie ma sensu, idzie do przewodu powrotnego do cylindra rozprężnego, uczucie jest takie, że podczas ogrzane powietrze wydostaje się z kanałów powietrznych, ochładza się)):: :: :: :::

Władimir Kostarukow
Spróbuj wymienić rdzeń nagrzewnicy. Jeśli to nie pomoże, sprawdź, czy nie ma wycieku w chłodnicy pieca. Jednocześnie sprawdź, czy chłodnica klimatyzatora nie przecieka.

Hugh
spróbuj znaleźć odpowiedniego diagnostę.

Vanek Vanek
jeśli system nie jest szczelny, to piec jest pierwszy do powietrza, ponieważ jest to najwyższy punkt, dlatego nie grzeje

♋️ Gotyk ♋️
Chłodnica pieca jest zatkana, więc natężenie przepływu jest niskie, a płyn chłodzący ma czas na ostygnięcie na wylocie. Trzeba spłukać...

WASJA BAKIN
To znaczy że chłodnica to jakieś G, trzeba było wstawić BEHR, smażą się ostro, ale tam cena to jakieś 8000r, pasuje też od b5, zobacz też amortyzatory, są zaklejone palaronem , która już od 30 lat odpadła, spotkała się wiele razy, swoją drogą ile brałeś?


UA: http://audi.kr.ua/231653478-ploho-greet-pechk-udi-.php