audi.auto.pl/224679579-stoit-li-pokupt-udi-4-.php

Czy powinienem kupić Audi A4 B8 lub Passata B6 z przebiegiem około 200 000 bez trollingu

 Check IVECO car history by vin
0f13f83a

 Dlaczego Pochemovovich
Czy powinienem kupić Audi A4 B8 lub Passata B6 z przebiegiem około 200 000 bez trollingu:: :: :: :::

Aleksiej Głuszenkow
Patrzą nie na model, ale na pozycję i cenę. Kolejne auto kończy się za trzy lata... jeśli jest w ogonie i grzywie... Poza tym pytają o cenę za to jak za trzylatka.

Denis Barsow
Jeśli cena i jakość odpowiadają budżetowi - czemu nie?)

λ
tak nie nie wiem

Drogi Johnie
do trollingu potrzebna łódka, mile widziany silnik 4T, żeby nie nagrzewał się na biegu jałowym i dobrze ciągnął

Aren Bea
Trzeba rozejrzeć się lub poznać stan karoserii, wtryskiwaczy, amortyzatorów, krótko mówiąc szczególnie drogich jak np. wtryskiwacze. Napisz listę kontrolną do sprawdzenia samochodu lub znajdź gotową i sprawdź wszystko, w tym słupki, progi, ciśnienie w cylindrze, olej, skrzynię biegów. Na przykład bierzemy baterię, patrzymy na rok produkcji i sprawdzamy stan, napięcie i wydajność za pomocą wtyczki obciążenia. I wiedzieć, ile będzie kosztować naprawa lub wymiana. Jak wypełnisz wszystko, sprawdź kilka, będziesz wiedział w 90% o stanie auta i wybierzesz. Zawsze zabieraj ze sobą partnera lub dwóch. Wtedy można jeździć, myślę, że większość traderów będzie przeciwna takim kontrolom. Zwykle sprzedają z prawdziwym za 300 lub 500, gdy wtryskiwacze są na wpół martwe, których wymiana to niezły grosz. Znałem człowieka, kupował tylko powypadkowe, bo jest jeszcze gwarantowany zasób na 200-300 tys.km i po kilku latach sprzedał. Mówił o wtryskiwaczu, widział też kupionego land cruisera ze zmęczonymi wtryskami.

<>
Musisz wsiąść w samochód i jechać cl, około 30

ALEKS***
Za 200 tysięcy z maszyną do pisania dzieje się wiele ciekawych rzeczy. Natknąłem się na „prawdziwych Niemców z przebiegiem w Niemczech”. Nie było oszustwa, było tylko wyciszane, że w najlepszym razie zostały zgwałcone przez Turków i Albańczyków, nie przejmując się konsekwencjami (kolarze nawet nie pomyśleli o wymianie płynów technicznych i materiałów eksploatacyjnych), w najgorszym utonęli… więc powodzenia!

Ew Fed
Moja żona miała A4 2 litry diesel kombi 152KM super auto.Sprzedałem je z przebiegiem 210 tyś km.Trzeba spojrzeć na stan karoserii i wnętrza i tym zdiagnozować silnik i elektronikę samochód.

port portu
Sąsiad pojechał do Polski i kupił B6 na dieslu... W tym samym czasie wziął cenę "powyżej rynkowej", obwąchał całe auto, postukał, polizał... I? Kilka miesięcy później tuleje wału korbowego obróciły się ... Remont ...

Kierowca ciężarówki 100%
VAG, Merc i inni niemieccy z lat 2007-08 pomarli dla mnie. Tylko Korea. Albo Japonia. Jeszcze lepsze Chiny niż Niemcy

Wiaczesław Szubin
nie warto bo leje jak chcesz mocne używane auto to lepiej zdecydować się na mercedesa, a dobrego używanego mercedesa znajdziesz w salonie https://www.mercedes-panavto.ru/ru/ stacjonarny/samochody-pasażerskie.html#


UA: http://audi.kr.ua/224679579-stoit-li-pokupt-udi-4-.php