audi.auto.pl/224387982-chto-luchshe-saab-9-5-.php

Co lepsze saab 9-5 czy audi a4 b5


0f13f83a

 Żeka Glybin
Co lepsze saab 9-5 czy audi a4 b5
Witam obywatele kierowcy prosze powiedzcie mi co jest lepsze saab 9-5 czy audi a4 b5 wiem ze sa rozne marki szwedow i niemcow ale potrzebuje auto ktore bedzie sie komfortowo prowadzilo w przedziale cenowym 150-200tys z tych dwóch i najlepiej nie najdroższy serwis i nie jeździć co tydzień do setki jak BMW (przepraszam za fakty, nie obrażają się) Była jaskółka saab 9000 turbo, nie można się z tym spierać, ale Nie wiem nic o samolocie 9-5 i nigdy nie byłem Władcą Pierścieni Powiedz mi proszę, będę wdzięczny:: :: :: :::

Cel
Volvo S-60 cross country jest lepsze

Turysta
SAAB był maszyną lekarzy, prawników, weterynarzy i studentów!

tuew
Słowa „nie najdroższa usługa” i dwutrzylitrowy silnik turbo nie są kompatybilne. Chińczycy, ogólnie, n oxep, jest marka, czy nie. Nitują dowolne części w każdym samochodzie. Ale w przypadku Saaba części zamienne to naprawdę problem, przeglądałem katalogi sklepów internetowych. Wykonany jakby na bazie Opla Vectry. Ale tak naprawdę nifiga to nie Vectra, tylko zaciekły winegret. Ale wygodne, tak. To jest dla 1 generacji. Saab 9-5 2010 nie widziałem na żywo.

Alex
Pierścienie biorą tylko quattro. We wszystkich innych przypadkach - Szwed. Jeśli znajdziesz kombi - generalnie bombę.

Aston DBS
Saab jest lepszy jak dla mnie, ale tylko kłopoty mogą wyniknąć z obsługą, więc Audi jest lepsze, przynajmniej jest to bardziej powszechne, nie będzie problemów z częściami


UA: http://audi.kr.ua/224387982-chto-luchshe-saab-9-5-.php