audi.auto.pl/221020656-stoit-li-vzyat-udi-80-.php

Czy powinienem wziąć Audi 80 zamiast (posiadać) vaz-u 21124?


0f13f83a

 Daimona
Czy powinienem wziąć Audi 80 zamiast (posiadać) vaz-u 21124?
Może głupie pytanie, skoro jest stara jak mamut)), ale jednak.:: :: :: :::

Megalodonoczka
Korpus „beczki” jest ocynkowany, czyli wieczny. Przełom w zakresie części zamiennych. Podczas gdy tanie. Jest powód, aby wziąć, jeśli nie zabić. =)

Paweł Kipiatkow
Jeśli znajdziesz żywego, dlaczego nie wziąłbym 30-letniego wiadra

jeden
Kiedy byłem młody, miałem Audi 80, kiedy zmieniłem je na VAZ 2111, poczułem się jak mężczyzna, a nie wieczny mechanik samochodowy.

SERWER
Gdyby było mało właścicieli, to jest tego warta, jest bliźniaczką, jest bliźniaczką w Afryce, trzeba spojrzeć na stan Awdotii, wciąż tam są jak z taśmociągu

Nikołaj Seriankin
Chodziłem do 80 B3 1.8 przez ponad 3 lata! Mózg został wyjęty tylko przez kulki, które poszły na MAKSYMALNY miesiąc (oddane drogie i tanie i używane)! Oczywiście zmieniłem piłki, gdy tylko zaczęły stukać, nie doprowadziłem tego do skrajności. Reszta auta jest dość solidna. Karoseria jest ocynkowana, ale z czasem rdzewieje w miejscach zdartego lakieru. W porównaniu z VAZ pod względem stopnia rozkładu, to około 30-letnie Audi jest mniej więcej takie samo jak 5-letni VAZ z dobrym właścicielem! Wazonów też było dużo, psuły się dużo częściej niż Audi!!! Pojechałem też do Audi 80 B4 ze skrzynią biegów 2.6 quattro futerko. szalona jednostka z miejsca, a blokada tylnego mostu ogólnie zadowolona! B4 wydawał mi się silniejszy niż B3, albo nie robił nic przez rok. Potem przez 9,5 roku jeździłem na Audi C4, ale to już inna historia =)

CCC13
Spraw sobie dobry samochód

zły borsuk miodowy - prawdomówna Danila Bagrov
AUDI TO NIE MASZYNA, ALE LEGENDA, A CIAŁA SĄ WIECZNE, A CO JEST STARE, TWÓJ JIGG JEST OGÓLNIE Z LAT 70-TYCH, TYLKO JIGI BYŁY I BĘDĄ AVNOM


UA: http://audi.kr.ua/221020656-stoit-li-vzyat-udi-80-.php