audi.auto.pl/219740584-audi-100-z-25-tysyach-.php

Audi 100 za 25 tysięcy rubli

 как самый мощнейший атмосферный мотор для серийных автомобилей в истории
0f13f83a

 Cyryl Gołowko
Audi 100 za 25 tysięcy rubli
Pozdrowienia dla superumysłów internetu POMOCY. Jest Audi 100 C3 z przegniłymi progami i jakimiś problemami w zbiorniku, trzeba coś w nim zmienić, pójdzie na prezent. Kosztuje 25 tyś rubli, nie mam zdjęcia auta, ale widziałem na żywo, ale nie patrzyłem jak źle tam wszystko jest, ale samochód jeździ na pełnych obrotach u jednego właściciela od ponad 10 lata. Stoi w atmosferze, a nie pod dachem. Patrzyłem na samochody Avito za 25 tys. audi-BMW i nasze klasyki i można powiedzieć, że nie ma aut za 25 tys.:: :: :: :::

stary
Za 25 lat będzie taki sam. Myślisz, że jest w ruchu, nie jest zgniła) Cóż, za takie pieniądze możesz wziąć motorower

Władimir Iwanow
Złom????

Sierżant
Drogie, za takie pieniądze nie można go nawet sprzedać na złom ...

Jura Północna
Progi to nonsens. Szturchnij palec od dołu: może się okazać, że nie możesz nawet podłożyć sklejki pod siedzeniem - nie ma na czym polegać. Ksiądz zaboli, gdy nagle pojawi się na chodniku. Kiedy niezależnie od ceny samochodu mówią „Tak, jest jeden nonsens, który trzeba zmienić”, ale jednocześnie sami tego nie zmieniają – uciekają. Chociaż z drugiej strony 25 to wciąż boska cena za pierwszy atak na prowizję.

pois wenelanu
sprzedajemy je albo na złom albo na złom samochodowy, jeszcze bardziej opłaca się na złom, waga jest większa, wysypiska samochodowe za 100 euro dają

Palputina
za 25 jig wciąż szukaj nie do końca trupa. Audi to od dawna trup

Dmitrij Sosnowski
żeby to kupić, trzeba pomyśleć sto razy. zamiast zgadywać, przejedź sto i pomyśl sam

Kapral
Sprzedaj go na złom i wykorzystaj pieniądze na zakup używanego motoroweru!

Michael
ale nie patrzyłem na to, jak źle wszystko było - Więc musisz spojrzeć, a potem pomyśleć. A potem z początkowymi 25 możesz trzymać się wszystkich 200.

Alberta
Znalazłem też samochód, karoseria nie jest zła, myślałem i myślałem, nie bierz tego, potem usiadłem i obliczyłem metkę z ceną na pięćdziesiąt dolarów, ale wiem, że muszę pomnożyć co najmniej półtora więcej, a nawet dwa…, krótko mówiąc, nie jestem gotowy, aby ponownie tyle zainwestować, a potem, jeśli znowu coś komuś dać za połowę ceny…


UA: http://audi.kr.ua/219740584-audi-100-z-25-tysyach-.php