audi.auto.pl/216927900-chto-priyatnee---opel-.php

Co przyjemniejsze – Opel Vectra, Toyota Carina E czy Audi 80… co wybrać?

 check INFINITI history on vinfax.eu
0f13f83a

 123321 123321
Co przyjemniejsze – Opel Vectra, Toyota Carina E czy Audi 80… co wybrać?:: :: :: :::

25 Do życia
Wziąłbym Audi, ale póki co nie wiem, które doradzić, bo żadnym nie jeździłem

WASJA BAKIN
Tekst odpowiedzi8

marynarz
Bardziej przyjemny na nowym Zhiguli

Zoja Pietrowa
Audi 80

CCC13
Audi80

Irina Dementiewa
Po prostu bujam się z twoim wyborem... Cóż, to zrozumiałe, kto sprzedaje te samochody w NASZYCH czasach - po prostu się ich pozbywa... Bez spodni jak samochody zagraniczne, ale bardzo drogie w serwisie. Radzę dziesięć, dvenashku, siedem i tak dalej tylko nasze. VAZ. Nie pakuj się w gówno, którego nie potrzebujesz obcego. To gówno pęknie, ale części zamienne nie. Nie są produkowane od 25 lat. I rozpoznasz wszystkich tokarzy po imieniu i patronimie. A wy będziecie błagać, naostrzcie wewnętrzny klips od dziesięciu - do Opel Vectra 91 Guards...

www
Pytanie jest błędne. Musisz najpierw znaleźć te samochody w dobrym stanie, a następnie wybrać. Z reguły sprzedaje się tylko zwłoki, dobrych nie. Maszyny tej samej klasy i mniej więcej tej samej niezawodności. Musisz więc wybrać tutaj wyłącznie na podstawie osobistych preferencji.

Mikołaj wkrótce?
Audi, oczywiście. Polecam zwrócić uwagę na inne marki samochodów w porównaniu, tabele są dostępne w internecie. Mogę udostępnić kontakty dealera Mercedesa - http://www.mercedes-panavto.ru (co jeśli).


UA: http://audi.kr.ua/216927900-chto-priyatnee---opel-.php